KontaktGwoździe luzem

Gwoździe luzem stanowią osobną kategorię gwoździ według podziału na sposób łączenia. W odróżnieniu od gwoździ koletowanych, gwoździ łączonych plastikiem i gwoździ łączonych papierem, niniejsza kategoria obejmuje gwoździe niepołączone ze sobą (tzw. gwoździe w luzie).

Jako producent gwoździ w luzie dostarczamy najwyższej jakości certyfikowany produkt, w przyjętym terminie oraz w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy

Gwoździe luzem - Dane techniczne

Poniżej zamieszczamy informacje odnośnie produkowanych przez nas gwoździ w luzie. 

Gwoździe luzem

GWOŹDZIE W LUZIE OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA

 Trzpień  Gładki, pierścień, centek, skręt, kwadrat pełny, kwadrat szwedzki
 Średnica  2,1 mm – 9,0 mm
 Długość  32 mm – 300 mm
 Powłoka  Stal, stal nierdzewna, galwaniczna, termodyfuzyjna
 Ostrze  Diamond point (diamentowe), clinch point (jednostronnie ścięte), chisel point (płaskie), blunt diamond point (diamentowe tępe), blunt chisel point (tępe płaskie)
 Norma  PN-EN 14592:2008

 

SZPILKA

 Trzpień  Gładki
 Średnica  4,2 mm – 5,5 mm
 Długość  90 mm – 360 mm
 Powłoka  Stal, galwaniczna
 Ostrze  Diamond point (diamentowe)
 Norma  PN-EN 14592:2008

 

GWÓŹDŹ PAPOWY

 Trzpień  Gładki, pierścień
 Średnica  2,5 mm – 3,0 mm
 Długość  20 mm – 40 mm
 Powłoka  Stal, galwaniczna, termodyfuzyjna
 Ostrze  Diamond point (diamentowe)
 Norma  PN-EN 14592:2008

 

GWÓŹDŹ CIESIELSKI

 Trzpień  Pierścień
 Średnica  4,0 mm
 Długość  40mm; 50mm; 60mm; 70mm; 80mm
 Powłoka  galwaniczna, termodyfuzyjna
 Ostrze  Diamond point (diamentowe)
 Norma  PN-EN 14592:2008

 

GWÓŹDŹ O TRZPIENIU KWADRATOWYM

TrzpieńKwadrat szwedzki, kwadrat pełny
Średnica2,3 mm – 5,1 mm
Długość40 mm – 160 mm
PowłokaStal, termodyfuzyjna
OstrzeDiamond point (diamentowe)
Norma PN-EN 14592:2008

Skontaktuj się z producentem gwoździ

Fabryka gwoździ w luzie - Kontakt

Nasza fabryka gwoździ w luzie z przyjemnością zrealizuje wszystkie zamówienia na gwoździe luzem. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, jak również telefon i e-mail.

 
  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@prometsa.com.pl lub do najbliższego biura Promet SA z siedzibą w Starachowicach. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Promet SA. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Promet SA. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Produkty powiązane