Kontakt

Produkty firmy Promet

Gwoździe produkowane w Promet S.A.

Jesteśmy liderem produkcji gwoździ w Polsce. Nasze gwoździe charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością i trwałością, ale również nawet dwukrotnie większą odpornością przed korozją (dzięki zastosowaniu ocynku termodyfuzyjnego).

 

Podział gwoździ ze względu na sposób łączenia

Podział ze względu na przeznaczenie gwoździ

Rodzaje gwoździ według rodzaju trzpienia

W Promet S.A. jesteśmy w stanie wyprodukować gwoździe według każdego powszechnie wykorzystywanego rodzaju trzpienia, tj.:


Rodzaje gwoździ ze względu na rodzaj łba

Biorąc pod uwagę rodzaj łba gwoździa, można u nas zamówić:

z wykończeniem radełkowym, w kratkę, z oznaczeniem oraz gładki.

 

Rodzaje gwoździ według rodzaju ostrza

Produkujemy gwoździe, które charakteryzuje ostrze:

 

Kontakt z producentem gwoździ

Formularz kontaktowy  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@prometsa.com.pl lub do najbliższego biura Promet SA z siedzibą w Starachowicach. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Promet SA. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Promet SA. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Gwoździe koletowane
Gwoździe skrętne
Gwoździe pierścieniowe
Gwoździe EPAL (gwoździe do palet)
Gwoździe luzem
Gwoździe papowe
Gwoździe kwadratowe
Szpilka
Gwoździe łączone papierem 34°
Gwoździe nierdzewne
Gwoździe łączone plastikiem