Kontakt

Produkty firmy Promet

Gwoździe produkowane w Promet S.A.

Jesteśmy liderem produkcji gwoździ w Polsce. Nasze gwoździe charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością i trwałością, ale również nawet dwukrotnie większą odpornością przed korozją (dzięki zastosowaniu ocynku termodyfuzyjnego).

 

Podział gwoździ ze względu na sposób łączenia

Podział ze względu na przeznaczenie gwoździ

Rodzaje gwoździ według rodzaju trzpienia

W Promet S.A. jesteśmy w stanie wyprodukować gwoździe według każdego powszechnie wykorzystywanego rodzaju trzpienia, tj.:


Rodzaje gwoździ ze względu na rodzaj łba

Biorąc pod uwagę rodzaj łba gwoździa, można u nas zamówić:

z wykończeniem radełkowym, w kratkę, z oznaczeniem oraz gładki.

 

Rodzaje gwoździ według rodzaju ostrza

Produkujemy gwoździe, które charakteryzuje ostrze:

 

Kontakt z producentem gwoździ

Formularz kontaktowy  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@prometsa.com.pl lub do najbliższego biura Promet SA z siedzibą w Starachowicach. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Promet SA. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Promet SA. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Gwoździe skrętne
Gwoździe papowe
Gwoździe łączone papierem 34°
Gwoździe pierścieniowe
Gwoździe EPAL (gwoździe do palet)
Gwoździe łączone plastikiem
Gwoździe koletowane
Szpilka
Gwoździe nierdzewne
Gwoździe kwadratowe
Gwoździe luzem