KontaktGwoździe łączone plastikiem

Gwoździe łączone plastikiem (termoplastem) stanowią osobny, niezwykle popularny typ łączenia gwoździ. Gwoździe połączone plastikiem nie są osłabione w punktach łączenia (co może mieć miejsce przy gwoździach łączonych drutem), a ze względu na konkretny kąt nachylenia gwoździ, pozwalają na ich użycie w miejscach trudno dostępnych.

Jako producent gwoździ łączonych plastikiem jesteśmy w stanie wyprodukować każdy rodzaj gwoździ z plastikowym połączeniem. Nasza standardowa oferta obejmuje gwoździe gładkie łączone plastikiem, gwoździe pierścieniowe łączone plastikiem, gwoździe skrętne łączone plastikiem oraz gwoździe kwadratowe łączone plastikiem. Gwoździe mogą być nachylone pod kątem 17, 21 i 34 stopni.

Realizujemy również indywidualne zamówienia na gwoździe łączone plastikiem.

Gwoździe łączone plastikiem - Dane techniczne

 Produkujemy certyfikowane gwoździe łączone plastikiem. Poniżej zamieszczamy informację o danych technicznych produkowanych przez nas gwoździ łączonych plastikiem.

 Trzpień Gładki, pierścień, centek, skręt, ciesielskie
 Średnica  2,8 mm – 4,0 mm
 Długość  40 mm – 100 mm
 Ilość w kasetce 20 szt. – 40 szt.
 Kąt łączenia 17° / 21° / 34°
 Powłoka  Stal, stal nierdzewna, galwaniczna, termodyfuzyjna
 Ostrze  Diamond point (diamentowe), chisel point (płaskie), blunt diamond point (diamentowe tępe)
 Norma PN-EN 14592:2008
 

Zastosowanie gwoździ łączonych plastikiem

Gwoździe łączone plastikiem to jeden z typów łączenia gwoździ, który znakomicie sprawdza się zarówno przy pracach stolarskich i ciesielskich, jak i w branży wykończeniowej. Odpowiedni kąt nachylenia gwoździ pozwala na ich wbicie w trudno dostępne miejsca. Niezbędnym jednak jest wykorzystanie profesjonalnego sprzętu jakim jest zbijarka pneumatyczna lub gwoździarka elektryczna.

Gwoździe łączone plastikiem - certyfikaty jakości

Produkujemy najwyższej jakości gwoździe łączone plastikiem, czego dowodem są liczne pochlebne opinie naszych klientów oraz zaprezentowane certyfikaty.

Skontaktuj się z producentem gwoździ

Producent gwoździ łączonych plastikiem - Kontakt

Specjalizujemy się w produkcji gwoździ łączonych plastikiem. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia możliwości i zakresu nawiązania korzystnej współpracy.
  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@prometsa.com.pl lub do najbliższego biura Promet SA z siedzibą w Starachowicach. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Promet SA. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Promet SA. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Produkty powiązane