KontaktGwoździe EPAL (gwoździe do palet)

Gwoździe EPAL (gwoździe paletowe) to certyfikowane przez Polski Komitet Narodowy EPAL gwoździe do produkcji palet, a precyzyjniej do produkcji i naprawy europalet.

Promet S.A. jako licencjonowany producent gwoździ EPAL (PL-855) wytwarza gwoździe do palet według standardów PKN EPAL, dbając o specjalne oznaczenie na główce każdego gwoździa oraz ich z góry określone i powtarzalne ułożenie na palecie.

Gwoździe EPAL (gwoździe do palet) - Dane techniczne

Certyfikowane gwoździe paletowe służą do produkcji palet EPAL. W związku z tym muszą spełniać ściśle określone normy, których przestrzeganie na etapie produkcji zapewni najwyższą jakość produktów, uniwersalność oraz bezpieczeństwo. Produkujemy również gwoździe naprawcze EPAL (PL-855). Obecność takiego gwoździa (wbitego w środkowy wspornik) oznacza, że paleta została naprawiona oraz spełnia określone normy. Gwoździe EPAL produkowane przez Promet S.A. charakteryzują się poniższymi danymi technicznymi.

Trzpień

Pierścień

Gładki

Średnica

2,8 mm

3,4 mm

2,5 mm

Długość

40 mm

70 mm; 90 mm

55 mm

Powłoka

Stal

Stal

Ostrze

Diamond point (diamentowe)

Diamond point (diamentowe), clinch point (jednostronnie ścięte)

Norma

EM 13698-1; standard UIC 435-2

           

Zastosowanie gwoździ EPAL

Gwoździe EPAL są bardzo popularne nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Mają zastosowanie w różnych branżach, a w szczególności w branży logistycznej i transportowej. To właśnie w tych branżach najczęściej wykorzystuje się europalety, czyli ustandaryzowane palety służące do transportu towarów.

Niewątpliwą zaletą gwoździ EPAL jest standaryzacja. Gwoździe EPAL muszą spełniać światowe wymogi względem jakości. Ich ustalaniem i weryfikacją zajmuje się organizacja EPAL, której Promet S.A. jest wieloletnim członkiem.

Spełnienie określonych standardów to podczas transportu nie tylko gwarancja bezpieczeństwa towarów, ale również i ludzi. Dlatego też, jako odpowiedzialny producent gwoździ EPAL, systematycznie poddajemy się kontroli produkcji przez inspektorów PKN EPAL.

Warto również wiedzieć, że wszystkie naprawiane palety EPAL muszą posiadać wbity gwóźdź naprawczy w celu ich legitymizacji. 

Gwoździe do palet EPAL - certyfikaty jakości

Szczycimy się możliwością produkcji gwoździ do palet EPAL i posiadanymi certyfikatami potwierdzającymi ich jakość.

Skontaktuj się z producentem gwoździ

Fabryka gwoździ paletowych - Kontakt

Nasza fabryka gwoździ paletowych z przyjemnością zrealizuje wszystkie zamówienia na gwoździe EPAL. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, jak również telefon i e-mail.
  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@prometsa.com.pl lub do najbliższego biura Promet SA z siedzibą w Starachowicach. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Promet SA. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Promet SA. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Produkty powiązane