KontaktGwoździe koletowane

Gwoździe koletowane (gwoździe łączone drutem) to ze względu na rodzaj łączenia, osobna kategoria gwoździ (obok gwoździ łączonych papierem, gwoździ łączonych plastikiem oraz gwoździ luzem).

Jako lider w produkcji gwoździ jesteśmy w stanie wyprodukować gwoździe koletowane w różnych wymiarach i wersjach, tak aby idealnie dopasować je do zbijarki pneumatycznej czy gwoździarki elektrycznej. Oferujemy gwoździe łączone drutem ocynkowane lub w wersji nieocynkowanej (czarne, gołe), z gładkim trzpieniem skrętnym (spiralnym) oraz z trzpieniem walcowanym pierścieniowo, jak również gwoździe koletowane do palet EPAL.

Realizujemy również indywidualne zamówienia na gwoździe koletowane.

Gwoździe koletowane - Dane techniczne

Produkujemy certyfikowane gwoździe łączone drutem według norm

TrzpieńGładki, pierścień, centek, skręt
Średnica 2,1 mm - 3,4 mm
Długość32 mm – 100 mm
Ilość gwoździ w motku180 szt. – 375 szt.
Kąt łączenia15° - 16°
Średnica drutu do koletowania0,63 mm – 0,85 mm
Powłoka Stal, stal nierdzewna, galwaniczna, termodyfuzyjna
Ostrze Diamond point (diamentowe), clinch point (jednostronnie ścięte), chisel point (płaskie), blunt diamond point (diamentowe tępe), blunt chisel point (tępe płaskie)
NormaPN-EN 14592:2008


     

Zastosowanie gwoździ koletowanych

Gwoździe koletowane usprawniają pracę specjalistów. Są powszechnie stosowane w czynnościach wymagających szybkiego i precyzyjnego wbijania gwoździ w dużych ilościach. Używa się ich wyłącznie do gwoździarek elektrycznych i zbijarek pneumatycznych do gwoździ.

Są niezbędne przy produkcji palet i skrzyń drewnianych, jak również dla firm montażowych, zakładów stolarskich i dekarskich. Stanowią obowiązkowy produkt dla wszystkich specjalistów świadczących usługi budowlane i wykończeniowe.

Gwoździe koletowane - certyfikaty jakości

Produkujemy najwyższej jakości gwoździe koletowane. Potwierdzenie tego znajdą Państwo m.in. w opiniach naszych klientów oraz posiadanych przez nas certyfikatach.

Skontaktuj się z producentem gwoździ

Producent gwoździ łączonych drutem - Kontakt

Nasza fabryka gwoździ koletowanych specjalizuje się w produkcji „gwoździ na drucie” (gwoździ koletowanych). Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia możliwości nawiązania korzystnej współpracy.
  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@prometsa.com.pl lub do najbliższego biura Promet SA z siedzibą w Starachowicach. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Promet SA. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Promet SA. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Produkty powiązane