Kontakt

Kontakt z producentem

Poproś o bezpłatną wycenę

Jako największy producent gwoździ w Polsce dysponujemy odpowiednimi zasobami aby szybko, sprawnie i dokładnie móc wycenić Państwa zamówienie. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia wiążącej oferty współpracy.

Skontaktuj się z nami

PROMET S.A.

Ul. Główna 21
27-200 Starachowice

Sekr.: 041 273 70 40
Fax: 041 273 57 75

E-mail: promet@prometsa.com.pl

Dział Handlu Krajowego

Polska zachodnia

Karolina Jagiełło - Lider Zespołu Handlu Krajowego

+48 601 992 813
e-mail: k.jagiello@prometsa.com.pl



Mirosław Skoczylas

+48 601 980 750
e-mail: m.skoczylas@prometsa.com.pl

Polska wschodnia

Magdalena Klimek

+48 601 594 765
e-mail: magdalena.klimek@prometsa.com.pl



Izabela Zych

+48 601 532 698
e-mail: i.zych@prometsa.com.pl




Eksport

Agnieszka Tatarek - Export Manager

+48 601 530 246
e-mail: a.tatarek@prometsa.com.pl

Katarzyna Majewska – Sales Manager

+48 607 786 353
e-mail: k.majewska@prometsa.com.pl




Dział Logistyki i Zaopatrzenia

Kontakt z producentem gwoździ

Formularz kontaktowy



  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@prometsa.com.pl lub do najbliższego biura Promet SA z siedzibą w Starachowicach. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Promet SA. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Promet SA. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.