O firmie PROMET S.A. Aktualności PROMET S.A. Produkty PROMET S.A. Cynkowanie termofuzyjne Jak dojechac do firmy PROMET S.A. Kontakt z firmą PROMET S.A. Poleć znajomym stronę PROMET S.A.
 
powrót na stronę głównądodaj do ulubionychpowiadom znajomych o naszej stronie
kontakt
PROMET S.A.
Ul. Główna 21
27-200 Starachowice

Sekr.: 041 273 70 40
Fax: 041 273 57 75

E-mail:

Jak do nas dojechać
epal
Aby sprawdzić jak do nas dojechać proszę podać swój adres (miasto, ulica)
Jesteś naszym 682668 gościem
gwoździe

Promet S.A. Producent Gwoździ

 
 O firmie PROMET S.A. cofnijwersja do druku

Promet S.A. jest jednym z największych zakładów w Polsce produkującym gwoździe. Początki naszej produkcji sięgają połowy lat 80-tych. Wtedy to w 1986 roku w Wieluniu powstała firma pod nazwą „Zakład Wyrobów z Drutu" . Początkowo był to mały warsztat rzemieślniczy produkujący gwoździe. Dzięki mądremu zarządzaniu i przemyślanym inwestycjom firma z roku na rok odnotowywała intensywny rozwój powiększając swój asortyment  produkcji  i  liczbę zatrudnionych osób. Szybko z rodzinnego zakładu oferującego ograniczony asortyment, firma zaczęła przeistaczać się w lidera dostarczającego szeroki wachlarz produktów. W styczniu 2007 roku przekształciła się w spółkę akcyjną i rozpoczęła działalność w Starachowicach pod nazwą Promet SA. Dziś posiadamy nowoczesne maszyny i urządzenia, dzięki którym  nasze produkty są na najwyższym światowym poziomie. Obecny stan zatrudnienia to około 100 osób wykwalifikowanej kadry zawodowej, która doskonali technologię i asortyment wyrobów, poszerzając tym ofertę handlową dla odbiorców krajowych i zagranicznych.

 

Od 2008 roku dysponujemy również nowoczesną linią do cynkowania termodyfuzyjnego Distek-LTT. Technologia ta znalazła zastosowanie w:

- przemysł motoryzacyjny,

- przemysł okrętowy,

- przemysł drogowy,

- budownictwo,

- energetyka.

 

Wśród elementów przez nas cynkowanych znajdują się: śruby, wkręty, gwoździe, sprężyny i inne drobne elementy wykonane ze stali bądź żeliwa.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów w 2010 roku rozpoczęliśmy produkcję gwoździ koletowanych.

 

Produkowane przez nas wyroby i świadczone usługi cynkowania promujemy w różny sposób, począwszy od bezpośredniego kontaktowania się z klientem, poprzez Internet, reklamę prasową, a skończywszy na  wystawianiu się na Targi Kielce.

 

Chcielibyśmy również zwrócić Państwa uwagę na rozbudowaną sieć dystrybucji. W kolejnych latach istnienia, Promet obejmował swoją działalnością wszystkie większe ośrodki przemysłowe kraju. Obecnie, produkty firmy dostępne są w niemalże każdym zakątku kraju. Nasza działalność rozwinęła się również na kraje europejskie. Prowadzimy współpracę z partnerami z Niemiec, Holandii, Węgier, Litwy, Estonii, Ukrainy.

 

Promet jest członkiem stowarzyszenia Polski Komitet Narodowy Epal. W swoim asortymencie posiadamy gwoździe pierścieniowe do produkcji palet EUR0 - EPAL.

 Firma Promet w październiku 2012 roku uzyskała certyfikaty CE na różnego rodzaju gwoździe w 13 średnicach. Certyfikat CE jest potwierdzeniem najwyższej jakości wyrobów produkowanych i sprzedawanych przez naszą firmę.

 

Nasza wyspecjalizowana kadra pracowników udzieli Państwu szczegółowych informacji.
Załączone pliki:

cofnij cofnij do góry do góry
Copyrights © 2020 PROMET S.A.
o firmie | aktualności | produkty | cynkowanie | jak dojechać | kontakt