O firmie PROMET S.A. Aktualności PROMET S.A. Produkty PROMET S.A. Cynkowanie termofuzyjne Jak dojechac do firmy PROMET S.A. Kontakt z firmą PROMET S.A. Poleć znajomym stronę PROMET S.A.
 
powrót na stronę głównądodaj do ulubionychpowiadom znajomych o naszej stronie
kontakt
PROMET S.A.
Ul. Główna 21
27-200 Starachowice

Sekr.: 041 273 70 40
Fax: 041 273 57 75

E-mail:

Jak do nas dojechać
epal
Aby sprawdzić jak do nas dojechać proszę podać swój adres (miasto, ulica)
Jesteś naszym 682681 gościem
gwoździe

Promet S.A. Producent Gwoździ

 
 Aktualności PROMET S.A. cofnijwersja do druku
Rok publikacji:

Klauzula Informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych


Klauzula Informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 13. Ust. 1-2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych zwanym dalej RODO, oraz przepisów ustawy o ochronie danych osobowych informujemy że:

1) PROMET S.A. ul. Główna 21, 27-200 Starachowice jest Administratorem Pana/Pani danych osobowych. 

2) W sprawach ochrony Pana/Pani danych osobowych można kontaktować się z osobą upoważnioną przez Administratora: e-mail: daneosobowe@prometsa.com.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

3) Jako Administrator możemy przetwarzać Pana/Pani dane osobowe w celu podjęcia działań zmierzających do nawiązania współpracy w tym celów marketingowych, w celu realizacji współpracy zawodowej bądź umów współpracy jakie łączą nas z państwem, bądź w celu realizacji zadań związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą przez Firmę Promet SA, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych

4) W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych do których przetwarzania zgoda jest wymagana, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 

5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

6) Odbiorcami Pani/ Pana danych osobowych mogą być również: firmy współpracujące w ramach obsługi IT, firmy współpracujące w ramach obsługi finansowo-prawnej, organy państwowe na podstawie odrębnych przepisów prawnym, firmy współpracujący w ramach obsługi windykacji należności; - na podstawie odrębnie zawartych umów. 

7) Dana osobowe są przetwarzane tylko przez osoby mające do tego upoważnienie, oraz zgodnie z technicznymi i organizacyjnymi środkami bezpieczeństwa zapewnionymi przez Spółkę bądź na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych. 
cofnij cofnij do góry do góry
Copyrights © 2020 PROMET S.A.
o firmie | aktualności | produkty | cynkowanie | jak dojechać | kontakt